HS1
HSM Niszczarka Pure 630, 130L 3,9 mm
6 069,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 28 arkuszy |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność kosza | 130 l |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Szerokość robocza | 31 cm |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 538 mm |
| Wysokość produktu | 889 mm |
| Waga produktu | 42,7 kg |
| Głębokość produktu | 487 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].