HS1
HSM Niszczarka Pure 830, 150L 1,9x15 mm
16 795,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Szerokość robocza | 33 cm |
| Wymiary ścinek | 1.9 x 15 mm |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Wydajność rozdrabniania | 21 arkuszy |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Pojemność kosza | 150 l |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-4/F-2/O-4/P-5/T-5 |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Wysokość produktu | 954 mm |
| Waga produktu | 74 kg |
| Szerokość produktu | 579 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 1920 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].