HS1
HSM Niszczarka Pure 830, 150L 3,9 mm
13 469,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Pojemność kosza | 150 l |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szerokość robocza | 33 cm |
| Wydajność rozdrabniania | 44 arkusze |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 579 mm |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Wysokość produktu | 954 mm |
| Waga produktu | 68 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 1920 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].