HS1
HSM Niszczarka Shredstar X12pro, 26L 2x15 mm
1 595,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 14,4 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
Cechy
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość robocza | 23 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Pojemność kosza | 26 l |
| Bezpieczeństwo | E-2|F-2|O-1|P-5|T-2 |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 460 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].