HS1
HSM Niszczarka shredstar X13, 23L 4x37 mm
1 335,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 13 kg |
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy | 300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Cechy
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | 4 |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 13 arkuszy |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Szerokość robocza | 4 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość wejścia | 3,7 cm |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Prędkość niszczenia | 2220 mm/min |
| Pojemność kosza | 23 l |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].