HS1
HSM Niszczarka Shredstar X15, 26L 4x37 mm
1 757,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Szerokość robocza | 23 cm |
| Prędkość niszczenia | 2220 mm/min |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Pojemność kosza | 26 l |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Wymiary ścinek | 4 mm |
| Wydajność rozdrabniania | 16 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 320 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 13 kg |
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].