HS1
HSM Niszczarka Shredstar X6pro, 20L 2x15 mm
847,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność kosza | 20 l |
| Prędkość niszczenia | 2520 mm/min |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Autostop w przypadku zakleszczenia | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Wydajność rozdrabniania | 6 arkuszy |
| Poziom hałasu | 58 dB |
Moc
| Pobór mocy | 160 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 6,3 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].