IBO
HUB I-BOX 4-PORTOWY USB3.0 + USB 2.0, SLIM
20,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Długość przewodu | 0,13 m |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
Cechy
| Materiał obudowy | Aluminium matowe |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Porty i interfejsy
| Interfejsy hub | USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Interfejs hosta | USB 3.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].