TPL
Hub TP-LINK UH3020C
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | HDMI |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 0,18 m |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 4096 x 2160 px |
| Zasilanie USB | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Kolor kabla | Czarny |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejsy hub | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 3 |
Wymagania systemowe
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 60,5 mm |
| Szerokość produktu | 52,7 mm |
| Wysokość produktu | 12,2 mm |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Moc
| Typ zasilacza | USB |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].