TRU
Hub USB HALYX 4-PORT USB-C HUB (24948)
81,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 68 g |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Wysokość opakowania | 169 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
Cechy
| Realna szybkość przesyłania danych | 5 Mbit/s |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Diody LED | Zasilanie |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejsy hub | USB Type-C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Waga produktu | 36 g |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471800000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].