MI3
Hulajnoga dla dzieci Mini Micro Classic Red (LED)
361,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Liczba kół | 3 szt. |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Wysokość kierownicy (max) | 67 cm |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Zdejmowaly uchwyt | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (max) | 6 lat |
| Maksymalne obciążenie | 35 kg |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Typ kół | Poliuretanowe |
| Rozmiar koła | 12 cm |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,9 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy. |
| Ostrzeżenia | Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].