RZO
Hulajnoga Razor A5 Air, czarna (13073005)
505,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | A5 Air |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kierownicy | 34 cm |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Rozmiar koła | 20 cm |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał podestu | Aluminium |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Wysokość regulowanej kierownicy | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Regulacja wysokości uchwytu | Tak |
| Nóżka | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 980 mm |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 5,07 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].