RZO
Motor elektryczny Razor SX350 Dirt, zielony (1517834)
2 039,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Kolor produktu | Zielony |
| Liczba miejsc | 1 |
| Rozmiar kół | 12" |
| Maksymalna prędkość | 22 km/h |
Bateria
| Napięcie baterii | 24 V |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1110 mm |
| Waga produktu | 21,9 kg |
| Wysokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 710 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. |
Cechy
| Łatwy w transporcie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].