RZO
Hulajnoga Razor Flashback, różowa (13073068)
662,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor produktu | Różowy |
| Typ kół | Pompowane |
| Rozmiar koła | 30,5 cm |
| Materiał podestu | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Dedykowane płci | Dziewczyna |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 885 mm |
| Głębokość produktu | 542 mm |
| Szerokość produktu | 1225 mm |
| Waga produktu | 8,11 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].