RZO
Hulajnoga Razor Model A Checked Out (13073086)
168,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość (min) | 60 cm |
| Wysokość (max.) | 82,5 cm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Średnica koła | 10 cm |
| Wymiary podestu | 41 x 9,2 cm |
Konstrukcja
| Oświetlenie | Nie |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiały | Aluminium |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Materiały | Poliuretan (PU) |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
Cechy
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Styl | Urban |
| Maksymalne obciążenie | 65 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ napędu | Bezpośredni |
| Składana kierownica | Tak |
| Nadaje się do rodzaju nawierzchni | Asfalt, Cementowy |
| Regulowana kierownica | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].