RZO
Hulajnoga Razor S Spark, różowa (13073066)
184,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Różowy |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Materiał podestu | Stal |
| Nóżka | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 825 mm |
| Głębokość produktu | 630 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].