RZO
Hulajnoga Razor Sport S, czerwona (13073058)
167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy dostawcy
| Jednostka wysyłkowa | Nie |
| Rodzaj jednostki handlowej | Pojedyncza jednostka konsumencka |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Materiały | Plastik |
| Jednostka do zamówienia | Nie |
| Jednostka faktury | Nie |
| Wymagany montaż | Nie |
| Materiały | Metal |
| (cdm) Sezonowość | Na stałe |
| cdm) Obecność rodzica | Zalecany |
| Języki instrukcji (format ISO 639) | Wielo |
| (cdm) Dodatkowe wykorzystanie | Wewnętrzna |
| (cdm) Widzowie | Dziecko |
| (cdm) Okres dostępności części zamiennych | 24 |
| Języki opakowań (format ISO 639) | Wielo |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 580 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,8 kg |
| Głębokość opakowania | 810 mm |
Cechy
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 155 mm |
Konstrukcja
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].