IBO
IBOX HUB USB IUH3RJ4K USB3.2 LAN HDMI 4K PD100W
70,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Gniazdo karty pamięci | 1 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Cechy
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wilgoci. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Ilość sztuk | 100 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 112 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].