EZV
Inteligentna syrena alarmowa EZVIZ T9C
242,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Technologie bezprzewodowe | ZigBee |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Kolor produktu | Biały |
| Poziom hałasu | 105 dB |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Maksymalny zasięg | 200 m |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać baterie, które należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie modyfikować urządzenia, gdyż grozi to porażeniem prądem elektrycznym. |
Waga i rozmiary
| Średnica | 13,4 cm |
| Wysokość produktu | 51,5 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło zasilania | Bateria |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].