YAL
Yale Wewnętrzna syrena - Syrena z możliwością regulacji do 85dB
258,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Możliwe umieszczenie | Wewnętrzna |
| Maksymalny zasięg działania | 1000 m |
| Diody LED | Tak |
| Liczba dźwięków alarmowych | 100 |
| Urządzenia alarmujące o decybelach | 85 dB |
| Model | Syrena bezprzewodowa |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Częstotliwość (MHz) | 868 MHz |
| Kolor produktu | Szary |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
Dane logistyczne
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 146 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 52 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 185 g |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | CR123A |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Czas eksploatacji baterii | 3 lat(a) |
| Rodzaj baterii | Litowa |
Zawartość opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].