SP6
Inteligentna waga Speediance (Wi-Fi) z funkcją pomiaru składu ciała
518,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Funkcje wagi | Procent tkanki tłuszczowej |
| Funkcje wagi | Procent wody w organizmie |
| Funkcje wagi | Poziom białka |
| Funkcje wagi | Wiek biologiczny |
| Funkcje wagi | Masa kostna |
| Funkcje wagi | Waga |
| Funkcje wagi | Poziom otyłości |
| Funkcje wagi | Podstawowa przemiana materii (BMR) |
| Funkcje wagi | Masa mięśni szkieletowych |
| Funkcje wagi | Wskaźnik masy ciała (BMI) |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Minimalna waga | 5 kg |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35°C |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Jednostka miary | kg |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 333 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Waga produktu | 2,33 kg |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LED |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].