YEE
Inteligentna żarówka Yeelight W4 E27 (kolor) 4szt
93,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj żarówki | LED |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Kolor produktu | Biały |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Model | Inteligentne żarówki |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Temperatura barwowa (min) | 2700 K |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
| Lampy | 4 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią, produkt przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego. |
| Ostrzeżenia | Produkt może nagrzewać się podczas użytkowania. Unikać dotykania bezpośrednio po wyłączeniu. |
Moc
| Moc znamionowa | 9 W |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
Waga i rozmiary
| Średnica | 6 cm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 4 |
Wydajność
| Współpraca z Apple HomeKit | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].