TPL
TP-Link Tapo L510E ŻARÓWKA Smart Wi-Fi (806 lm, barwa 2700K, ściemniane światło)
43,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
Cechy
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Lampy | 8,7 W |
| Interfejs | Wi-Fi |
| Kolor produktu | Biały |
| Kąt wiązki | 220° |
| Model | Inteligentne żarówki |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Temperatura barwowa (max) | 2700 K |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 8,7 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 9 kWh |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 118 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 683005 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].