MLD
Interkom motocyklowy Midland BT MINI SINGLE
492,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Wodoodporny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB-C - USB |
| Ilość sztuk | 1 |
Bateria
| Czas rozmowy | 8 h |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
Wydajność
| Profile Bluetooth | HFP |
| Maksymalny zasięg | 500 m |
| Wersja Bluetooth | 3.0 |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].