JBL
JBL 305P MKII - Aktywny monitor studyjny
765,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Studio |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
Pozostałe funkcje
| Ustawienia korektora | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,73 kg |
| Wysokość produktu | 298 mm |
| Głębokość produktu | 231 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
Głośniki
| Obudowa głośnika | Przeniesiony |
| Położenie głośnika | Przednie |
| Typ głośnika | 2-drożny |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 82 W |
| Zakres częstotliwości | 43 - 20000 Hz |
| Czułość | 92 dB |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Częstotliwość skrzyżowania | 1725 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].