JBL
JBL 308PMKII - Aktywny monitor studyjny
1 559,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| XLR/TRS w porcie combo | 1 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 9,4 kg |
| Wysokość opakowania | 491 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 372 mm |
| Szerokość opakowania | 326 mm |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 308 mm |
| Waga produktu | 8,1 kg |
| Wysokość produktu | 419 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | MDF |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyście mocy ac | Tak |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Moc wyjściowa wzmacniacza | 56 W |
| Klasa wzmacniacza | D |
Głośniki
| Średnica sterownika | 20,3 cm |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Ilość przetworników | 2 |
Audio
| Czułość | 92 dB |
| Częstotliwość skrzyżowania | 1800 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
| Zakres częstotliwości | 37 - 24000 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].