JBL
JBL IRX ONE - Kolumnowy system nagłośnieniowy z mikserem i DSP
4 301,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 597 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 15,55 kg |
| Szerokość produktu | 267,5 mm |
Audio
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Moc szczytowa (PMPO) | 1300 W |
| Pasmo przenoszenia | 40 - 20000 Hz |
| Regulacja poziomu tonów wysokich | Tak |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Zakres częstotliwości | 53 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 115 dB |
Głośniki
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Liczba głośników wysokotonowych | 6 |
| Ilość głośników | 7 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 20,3 cm (8") |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 5,08 cm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wejścia combo XLR | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
| Wejście Hi-Z (6,3 mm) | 1 |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Moc phantom 48V | Tak |
Materiał
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Materiały | Stal |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].