JBL
JBL IRX112BT - Aktywna kolumna głośnikowa
2 208,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 299 mm |
| Wysokość produktu | 618,4 mm |
| Waga produktu | 12,4 kg |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 321 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,5 kg |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Szerokość opakowania | 422 mm |
Audio
| Czułość | 127 dB |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 127 dB |
| Zakres częstotliwości | 53 - 20000 Hz |
| Impedancja | 10000 Ω |
| Moc szczytowa (PMPO) | 1300 W |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Porty i interfejsy
| Mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście XLR | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Głośniki
| Położenie głośnika | Centralny |
| Obudowa głośnika | Zamknięty |
| Średnica sterownika | 30,5 cm |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Rozmieszczenie głośników | Możliwość montażu na stojaku |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].