JBL
JBL LSR310S - Subwoofer aktywny studyjny
2 598,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wejście XLR | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 2 |
| Wyjście XLR | 2 |
Subwoofer
| Maksymalny SPL | 113 dB |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 25,4 cm (10") |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 200 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość głośnika niskotonowego | 38,1 cm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 39,8 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 44,8 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 15,6 kg |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa wzmacniacza | D |
| Materiały | MDF |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].