KLD
KALI AUDIO LP-UNF-B - Para monitorów odsłuchowych z Bluetooth. Głośniki multimedialne, niebieskie.
1 753,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Ilość przetworników | 2 |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 160 W |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 11,4 cm (4.5") |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście TRS 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Wejście RCA | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Waga produktu | 3 kg x 1, 3,2 kg x 1 |
| Wysokość produktu | 254 mm |
| Szerokość produktu | 164 mm |
Audio
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Zakres częstotliwości | 39 - 25000 Hz |
| Częstotliwość skrzyżowania | 1900 Hz |
| Głębia bitowa | 24 |
| Maksymalny SPL | 103 dB |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
Konstrukcja
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Głośnik x 2 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel połączeniowy x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].