DAU
KAMERA IP 8MPX DAHUA IPC-HFW2849S-S-IL-0280B
711,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | LVD: EN62368-1; EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B 2023-02-22 |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
System obiektywów
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,5 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
Kamera
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 58° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 132° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 111° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Balans bieli | Street lamp |
| Balans bieli | Naturalny |
| Balans bieli | Ręczny |
| Balans bieli | Zewnętrzna |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Video
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps–8192 kbps H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Formaty kompresji | H.264H |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Transmisja wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3072 x 1728 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 |
| Formaty kompresji | H.264B |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2880 x 1620 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3072 x 2048 |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 × 1080 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
Zawartość opakowania
| Liczba kamer | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 166,2 mm |
| Waga produktu | 470 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
Tryb nocny
| Typ diody LED | Podczerwień / Dioda LED światła białego |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Audio
| Obsługiwane formaty audio | G.726 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711a |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Obsługiwane formaty audio | G.711Mu |
Sieć
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,9 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 2,7 W |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
Konstrukcja
| Układ | Tuba/kopułka |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
Nośnik danych
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
Matryca światłoczuła
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 55 °C |
Cechy zarządzania
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
Ochrona
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].