AVO
Kamera IP AVIZIO AV-IPMK20S (2,8 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła)
719,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Tryb nocny
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
System obiektywów
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,2 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP,SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
Kamera
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 135° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 70° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 62° |
| Kąt obrotu | 355° |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 114° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
Video
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Maska prywatności | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 8 Mbps |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 410 g |
| Średnica | 11,1 cm |
| Wysokość produktu | 82,4 mm |
Zawartość opakowania
| Liczba kamer | 1 |
Moc
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,4 A |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 7 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
Matryca światłoczuła
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
Ochrona
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
Wydajność
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Cechy zabezpieczeń | Wandaloodporna |
| Układ | Kopuła |
| Kod IK | IK10 |
| Kolor produktu | Biały |
Cechy zarządzania
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
Nośnik danych
| Wbudowany HDD | Nie |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].