DAU
KAMERA WI-FI DAHUA DH-P5AS-PV
219,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Auto-tracking | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| PTZ | Nie |
| Wide Dynamic Range (WDR) | DWDR |
Tryb nocny
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień / Dioda LED światła białego |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
Zawartość opakowania
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości | 2,4/5 GHz |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Ochrona
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie pojazdów |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
Konstrukcja
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały |
System obiektywów
| Liczba soczewek | 2 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 95 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 55 °C |
Matryca światłoczuła
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zapis w chmurze | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 14 W |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Video
| Suma megapikseli | 5 MP |
Audio
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].