EXD
Karimata Exped Flex 3R Medium Wide, flame
141,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Użytkować zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego źródła ciepła. |
Cechy
| Składana konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Mata turystyczna |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Model | Pojedynczy materac |
| Materiały | Pianka |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Waga produktu | 515 g |
| Rozmiar produktu | M |
| Długość produktu | 185 cm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].