OUW
Materac Outwell Clasic Double dmuchany dwuosobowy czarno-szary
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 1850 mm |
| Szerokość produktu | 1300 mm |
| Grubość | 20 cm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Wymiary po złożeniu | 25 x 30 x 8 cm |
Cechy
| Materiały | Welur |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Maksymalne obciążenie | 300 kg |
| Liczba osób | 2 os. |
| Ilość zaworów powietrza | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu z otwartym ogniem lub źródłami wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie używać na ostrych lub nierównych powierzchniach, które mogą uszkodzić materiał. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, aby zapobiec pleśni i uszkodzeniom materiału. |
| Ostrzeżenia | Nie używać ostrych narzędzi w pobliżu materaca. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].