SAP
Karta graf. SAPPHIRE PULSE RX 9070 XT GAMING 16GB (WYPRZEDAŻ)
3 821,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Wydajność
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
Procesor
| Procesor graficzny | Radeon RX 9070 XT |
| Technologia CUDA | Nie |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Procesor strumieniowy | 4096 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2970 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2400 MHz |
| Akceleratory promieni | 64 |
| Akceleratory AI | 128 |
| Pamięć podręczna nieskończoności | 64 MB |
| Jednostek obliczeniowych | 64 |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Ilość gniazd | 3 |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Technologia chłodzenia | Sapphire Tri-X |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
Porty i interfejsy
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
Wymagania systemowe
| Minimalna ilość pamięci RAM | 8192 MB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
Pamięć
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 61,6 mm |
| Wysokość produktu | 120,2 mm |
| Długość produktu | 320 mm |
Moc
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 304 W |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].