ADT
Karta pamięci ADATA PREMIER AUSDX64GUICL10A1-RA1 (64GB; Class 10; Adapter)
57,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 0,25 g |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
Pamięć
| Prędkość zapisu nośnika | 25 MB/s |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Pojemność | 64 GB |
| Typ karty flesza | MicroSDHC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur. |
Pozostałe funkcje
| Pamięć RAM | 64 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].