ADT
Karta pamięci z adapterem ADATA Premier AUSDX128GUICL10A1-RA1 (128GB; Class 10; + adapter)
92,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | FCC , CE , VCCI |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na zakłócenia |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 0,25 g |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Pojemność | 128 GB |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Prędkość zapisu nośnika | 25 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego. |
Moc
| Napięcie pamięci | 2.7 |
| Napięcie pamięci | 3.6 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].