CUD
Karta sieciowa CUDY PE10 Gigabit PCIe
27,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Obsługiwane produkty | PCIE-16X/PCIE-4X/PCIE-8X/PCIE-1X |
| Przeznaczenie | PC |
| Wewnętrzny | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | PE10 Low-Profile Bracket Installation Guide |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód główny Bluetooth | Nie |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Nie |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
Pozostałe funkcje
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Interfejs | Ethernet |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 33,8 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 12 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 123 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 111,9 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 29 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami. W przypadku zalania, produkt może ulec uszkodzeniu. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne i nie powinien być wyrzucany do zwykłego śmietnika. |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Dane logistyczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 80 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].