CUD
Karta sieciowa CUDY WE4000 AX5400 Wi-Fi 6/6E BT 5.2 Intel AX210NGW Radiator PCIe + Antena na kablu
188,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Przeznaczenie | PC |
| Wewnętrzny | Tak |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Zawartość opakowania
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Przewody | Koncentryczny |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Przewód główny Bluetooth | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Metoda rozszerzenia obrazu | OFDMA |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Kontroler LAN | Intel AX200NGW |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 574 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2400 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Bluetooth | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
Porty i interfejsy
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Interfejs | WLAN / Bluetooth |
| Rozmiar karty PCI | Pełna wysokość (nisko profilowy) |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne i nie powinien być wyrzucany do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami. W przypadku zalania, produkt może ulec uszkodzeniu. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Wysokość produktu | 1,6 mm |
Pozostałe funkcje
| Wysokość wspornika | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].