MEU
Karta sieciowa Mercusys MW300UH
52,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE |
| Kolor produktu | Biały |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Moc
| Zasilane przez USB | Tak |
Sieć
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 201,1 mm |
| Szerokość produktu | 113,2 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 220 g |
| Wysokość opakowania | 41,5 mm |
| Głębokość opakowania | 134,5 mm |
| Szerokość opakowania | 282,5 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Porty i interfejsy
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs | WLAN |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
Pozostałe funkcje
| Współczynnik wzmocnienia | 5 dBi |
| Ilość anten | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].