TPL
Karta sieciowa TP-LINK Archer TX20U
111,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Moc nadawcza (CE) | 18.5 - 21.5 dBm |
| Moc nadawcza (FCC) | 19 dBm |
Sieć
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 400 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 867 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1201 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 574 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Wi-Fi | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Porty i interfejsy
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs | WLAN |
| Format złącza USB | Prosty |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Zawartość opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 90,2 mm |
| Głębokość produktu | 29,2 mm |
| Wysokość produktu | 12,9 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].