ASU
Klawiatura ASUS ProArt KD300 Wireless/Bluetooth Keyboard Black Aerolite
635,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 16 mies. |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Cechy
| Długość kabla | 1,8 m |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 305,6 x 109 x 26,8 mm |
| Waga klawiatury | 600,4 g |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Klawisze Windows | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawisz copilot | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].