AUL
Klawiatura gasket AMG65 White LightFeather switch RGB LEOBOG
636,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor podświetlenia | RGB |
Moc
| Rodzaj zasilania | Baterie, USB |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Wbudowana bateria | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Długość produktu | 143 mm |
| Waga klawiatury | 1 kg |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US International |
| Ilość klawiszy | 67 |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].