AUL
Klawiatura gasket F108 Gray+Orange+Deep Gray Volcano switch RGB AULA
547,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
Konstrukcja
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 443 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Długość produktu | 136 mm |
Moc
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
Zawartość opakowania
| Klawiatura | Tak |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].