AUL
Klawiatura gasket F87Pro V2 Black Mist Transparent Leobog X3 switch RGB AULA
433,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Bluetooth | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Język klawiatury | US International |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość klawiszy | 87 |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Nie |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Konstrukcja
| Styl klawiatury | Prosty |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Typ podświetlacza | LED |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 41,7 mm |
| Szerokość produktu | 362,5 mm |
| Długość produktu | 137,8 mm |
| Waga klawiatury | 1,09 kg |
Moc
| Wbudowana bateria | Tak |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Baterie, USB |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].