AUL
Klawiatura gasket HERO84 HE White+Purple+Gradient+LIGHT JadeKing switch RGB AULA
496,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Klawiatura | Tak |
Klawiatura
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
Konstrukcja
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Kolor produktu | Biały |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB-C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 42,5 mm |
| Długość produktu | 139 mm |
| Szerokość produktu | 322 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].