HP-
Klawiatura HP 680 Comfort Dual-Mode Keyboard Wireless/Bluetooth Black bezprzewodowa czarna 8T6L8AA
297,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | USB Type-A port; Bluetooth |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Pozostałe funkcje
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Kod unspsc | 43211706 |
| Wysokość produktu | 35,2 mm |
| Głębokość produktu | 214,4 mm |
| Szerokość produktu | 442,3 mm |
Klawiatura
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Zastosowanie | Dom |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 12 milionów znaków |
| Ciche klawisze | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klawisz copilot | Tak |
Konstrukcja
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Segment HP | Dom |
Moc
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AA |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga klawiatury | 845 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 442,3 x 214,4 x 35,2 mm |
| Waga produktu | 845 g |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 470 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,22 kg |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Zrównoważone technologie i materiały | Opakowanie z certyfikatem FSC; Tworzywo sztuczne pochodzące w 55% z recyklingu; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].