HP-
Klawiatura HP 720 Multi-Device Rechargeable Wireless Keyboard Nightfall Black bezprzewodowa czarna 9T5B1AA
310,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | USB Type-A port; Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Klawiatura
| Certyfikaty | CB; FCC; IC; RCM; WPC; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; ICASA; UKCA; KCC; TUV; RATEL; IFETEL; BIS; MOICT; iCTqatar; RoHS; Subtel; NKRZI |
| Ciche klawisze | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB + Bluetooth |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1,7 mm |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisz copilot | Tak |
Pozostałe funkcje
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Kompatybilność | USB-A i Bluetooth |
| Wysokość produktu | 17,7 mm |
| Kod unspsc | 43211706 |
| Szerokość produktu | 420,5 mm |
| Głębokość produktu | 120,7 mm |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Opakowanie z certyfikatem FSC; Tworzywo sztuczne pochodzące w 60% z recyklingu; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
Konstrukcja
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Bateria, Status |
| Segment HP | Dom |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 499 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 420,47 x 120,7 x 17,66 mm |
| Waga klawiatury | 499 g |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
Bateria
| Akumulatorek | Tak |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 435 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 714 g |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
Ślad węglowy
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 50 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].