LEV
Klawiatura Lenovo Self-Charging Bluetooth Keyboard 4Y41R69494
360,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Certyfikaty | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Ilość klawiszy | 108 |
| Język klawiatury | US English |
| Typ klawiatury | Plunger key switch |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Nachylenie klawisza | 1,91 cm |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Hot keys | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 797 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Szerokość opakowania | 443 mm |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Moc
| Rodzaj zasilania | Słoneczny |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 730 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Dane recyklingowe
| Product post-consumer recycled plastic | 95% |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 420 x 151 x 16 mm |
| Waga klawiatury | 635 g |
Cechy
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 3 |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Pozostałe funkcje
| Obsługiwane aplikacje | Lenovo Accessories and Display Manager |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].